Přeskočit na obsah

Opatření přijatá v rámci nebezpečí ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2) na území České republiky

Loading

Vláda ČR v souvislosti s rostoucím nebezpečím ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2) na území České republiky vydala dne 10. 3. 2020 mimořádná opatření omezující konání akcí s účastí 100 a více osob. K těmto opatřením vydal Český svaz cyklistiky (ČSC) následující informace.

Dne 12. 3. 2020 vzhledem k nepříznivému vývoji situace vyhlásila vláda ČR nouzový stav, jehož součástí jsou opatření, která se mimo jiné dotýkají i naší činnosti. V souvislosti s uzavřením sportovišť, zákazem konání jakýchkoli akcí s účastí více než 30 osob a dalšími opatřeními, jsou až do odvolání zrušeny veškeré závody a společné akce (soustředění, kempy apod.).

ČSC od pátku 13. 3. 2020 do odvolání uzavírá velodrom v Praze – Motole.

MTB série Jarní Bahno 2020 jejíž součástí je i pohárový závod Tři kříže, která se měla konat na přelomu března a dubna je ZRUŠENA. Pořadatel připravuje náhradní termíny na podzim.

Rovněž se ruší veškeré národní závody, mezinárodní závody a závody Českých pohárů.

O dalších změnách vás budeme informovat na těchto stránkách.

Sdílej tuto stránku:
Nahoru