Přeskočit na obsah

CKK poháry v MTB a v silniční cyklistice pro rok 2020 vyhlášeny

Loading

Dnes byly definitivně schváleny a zveřejněny rozpisy CKK pohárů v MTB a v silniční cyklistice. Znění rozpisů pro zobrazení i stažení najdete na stránce pohárů. Rozpisy jsou zveřejněny v původním schváleném znění a s původními termíny závodů.

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu a s ním spojenými přísnými opatřeními byl zrušen úvodní závod MTB poháru – Tři kříže a s ním celý seriál Jarní Bahno 2020 ve svém původním termínu. Pořadatelé se pokusí najít vhodné termíny v podzimní části sezóny a tento seriál vč. pohárového závodu uspořádat.

Ze stejných důvodů je ohroženo pořádání následujících 2 MTB závodů. Dle vyjádření pořadatelů jsou v současné době závody připravovány tak, aby v případě zmírnění opatření (nastavení takových opatření, která by konání závodů umožnila), mohly být uspořádány v původních termínech. V případě pokračujících omezení bude řešen náhradní termín závodů, případně bude závod zrušen bez náhrady.

Vše tak závisí na aktuálním vývoji situace okolo ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2) na území České republiky. Aktuální informace o nepořádání nebo pořádání krajských závodů nebo změnách jejich termínů naleznete na této stránce a na stránkách pohárů. Aktualizován bude průběžně i kalendář závodů.

Sdílej tuto stránku:
Nahoru