Přeskočit na obsah

Start sezóny se vydařil

Loading

Letošní krajské poháry byly zahájeny.

Úvodním MTB závodem byl sobotní Ašský bláteník. Výsledky závodu naleznete na stránce MTB poháru. Na náročnou trať v ašském sportovním areálu a na místní sjezdovce se za slunečného počasí ve 18 kategoriích vydalo 214 závodníků – doufejme, že tato účast postihne i další závody.

V neděli zahájila silniční pohár Lomnická časovka. Tradiční trať z Vintířova na Lomnici a zpět absolvovalo a se silným větrem se popralo 38 cyklistek a cyklistů, kteří dosáhli těchto výsledků.

Děkujeme závodníkům za hojnou účast, všem za respektování zvláštních opatření a pochopení a organizátorům obou závodů za jejich perfektní přípravu a zvládnutí.

Příští neděli (tj. 7. 6.) pokračuje silniční pohár závodem Na Blatenský vrch. Přijďte si vyzkoušet svoji výkonnost v kopcovitém terénu. Vše potřebné zjistíte v propozicích závodu a nezapomeňte včas vyplnit a odeslat přihlášku (do půlnoci 3. 6.) . Z důvodu povinnosti dodržovat zvláštní opatření pro pořádání závodů není možné přihlašování a platby startovného na místě před startem!

Neděle 7. 6. je i posledním dnem pro podání přihlášky na Chodovskou časovku, která odstartuje ve čtvrtek 11. 6. 2020 v 16 hodin ve Staré Chodovské a účastníky zavede na kopec nad Tatrovicemi. Více naleznete v propozicích závodu.

Sdílej tuto stránku:
Nahoru