Přeskočit na obsah

Letošní cyklistická sezóna snad konečně přede dveřmi

Loading

Po nuceném posunu začátku závodní sezóny se i cyklisté na západě Čech dočkají o posledním květnovém víkendu jejího ostrého startu. A začínáme hned zostra.

Na sobotu 30. 5. přichystal úvodní MTB závod pořadatel Ašského bláteníka 2020 – LK JASAN Aš. Všechny potřebné informace naleznete v propozicích závodu, který je úvodním podnikem CKK poháru v MTB 2020, Chebského poháru 2020 a Ašského poháru 2020.

A následně v neděli 31. 5. se pustí do prvních ostrých kilometrů i silničáři. Čeká na ně měřený trénink pod názvem Lomnická časovka na 14 km dlouhé trase Vintířov – Lomnice, který pořádá TJ PLAMEN Chodov. Více informací v propozicích a přihlásit se můžete zde. I tento měřený trénink je otvíracím pro CKK pohár v silniční cyklistice 2020 a Giro Chodov 2020.

A tak, pokud jste natěšeni stejně jako pořadatelé, pak dolaďte kola a formu, nezapomeňte se včas přihlásit, pořádně prostudovat propozice (díky dosud platným omezením byli pořadatelé nuceni přistoupit k určité regulaci) a hlavně, přijďte včas a v hojném počtu na start. Mělo by nám přát i počasí.

A na závěr prosba: buďte k pořadatelům shovívaví, vstřícní a respektujte nutná omezení, regulace a pokyny. Děkujeme

Sdílej tuto stránku:
Nahoru