Přeskočit na obsah

Svátek České a Slovenské cyklistiky

Loading

je za dveřmi. Jedinečnou příležitost vidět  zblízka v akci kompletní Českou a Slovenskou silniční cyklistickou elitu budete mít ve čtvrtek 21. června při časovce jednotlivců, kterou odstartují v Karlových Varech na Divadelním náměstí v 9:30 juniorky. V 10:15 startuje první z žen, v 11:10 se na trať vydají junioři a první závodník smíšené kategorie Elite a U23 se na náročnou trať vydá s úderem 14. hodiny.

Karlovarskou trať tvoří okruh o délce 20 km (muži jej pojedou 2x), který důkladně prověří fyzickou i technickou připravenost účastníků a vám nabídne řadu divácky zajímavých míst. Ať již si zvolíte prostor startu a cíle na Divadelním náměstí, náročné stoupání “panorámkou” na letiště, větrnou rovinu přes  Kolovou a Stanovice, technický sjezd okolo Stanovické přehrady do Březové či malebné údolí řeky Teplé okolo Gejzírparku, určitě si tuto špičkovou cyklistiku maximálně užijete.

V sobotu 23. a neděli 24. června pokračuje silniční Mistrovství České a Slovenské republiky závody s hromadným startem. Na 16 km dlouhém okruhu se startem u plzeňského Tesca (Rokycanská ulice) se v sobotu od 9:30 hod představí ve společném závodě juniorky a ženy (5 okruhů, 80 km) a od 15:00 junioři 8 okruhů, 128 km). V neděli se na stejný okruh, který absolvují 12 krát (192 km) vydají společně muži kategorií Elite a U23.

Přijďte podpořit své favority, vytvořit tu správnou cyklistickou atmosféru a užít si cyklistiku.

Veškeré informace o Mistrovství České a Slovenské cyklistiky 2018, pozvánky známých osobností, propozice, mapky a výškové profily tratí, nabídku VIP vstupenek a v předvečer závodu startovní listiny najdete na http://www.silnice2018.cz/cs/

 

Staňte se přímými účastníky dění – přihlaste se jako dobrovolníci!

Akce takového rozsahu vyžaduje i poměrně rozsáhlé organizační a pořadatelské zajištění. Proto žádám cyklistické nadšence starší 18 let, o pomoc při zajištění hladkého průběhu mistrovské časovky v roli dobrovolníků na různých pozicích.

Hlavní pořadatel  KREUZIGER Project s.r.o.  a CITY TRIATHLON team jako technický pořadatel nabízí:

             –  účast na závodě, kterého se zúčastní česká a slovenská cyklistická špička
             –  průběh závodu z první ruky.
             –  300 Kč / den
             –  oficiální triko šampionátu
             –  jídlo a pití po dobu vaší služby

Sraz dobrovolníků je 21.6. v cca 7:00 hodin u Richmondu, odkud bude rozvoz na jednotlivá stanoviště. Konec závodu je v cca 17:45.

Je samozřejmě možné se jako dobrovolník zúčastnit všech 3 závodních dní (souhrnná odměna je potom 1 000 Kč)

Bližší informace a formulář pro přihlášení najdete na http://www.silnice2018.cz/cs/dobrovolnici

Sdílej tuto stránku:
Nahoru