Přeskočit na obsah

Pozvánka na seriál Jarní Bahno 2024

Loading

Karlovarský spolek A.M.bike pro vás v letošním roce již potřiadvacáté připravil tradiční kultovní seriál XC závodů na úvod sezóny – Jarní Bahno.

Seriál začíná 23. března 2024 na koupališti Michal v Sokolově a jeho bezprostředním okolí. Pokračuje o týden později závodem na karlovarské Goethově vyhlídce, kde na vás čeká rychlá a dynamická trať, která bude určitě vyhovovat nejvíce těm jezdcům, kteří mají rádi rovnoměrné tempo a rytmus. Dlouhé pasáže výjezdů a sjezdů budou dobrou prověrkou sil před nadcházející sezónou. Třetí závod u Letního kina, týden na to, je jiná káva – výrazně kopcovitá trať, technicky a fyzicky náročná, určitě ukáže každému účastníkovi jak na tom po zimě je. Letní kino je zároveň součástí poháru CKK. Charakter trasy finální časovky je situován do proslulého výletního místa Svatý Linhart a je poznamenán především členitým terénem mezi Doubskou horou a Výšinou přátelství.

Tým pořadatelů z A.M.bike se těší na setkání s vámi všemi po otravné zimě. Věříme, že náš seriál bude tím pravým místem pro první test výkonnosti před nadcházející sezónou pro celou rodinu, a především vhodnou příležitostí pro setkání přátel, které k sobě pojí společná záliba pohybu v přírodě.

Aktuální informace přinášíme na stránkách závodu.

Sdílej tuto stránku:
Nahoru