Přeskočit na obsah

Odstartovala i MTB sezóna v Karlovarském kraji

Loading

Povedeným závodem v Březové odstartovala i sezóna horských kol. Březovský bike byl otvíracím závodem pro Pohár CKK v MTB a Poháru Peruna. Po dlouhé přestávce se do terénu vydal ve 20 kategoriích 141 cyklista/cyklistka ve věku od 2 do 67 let. Výsledky závodu naleznete zde.

Zápolení v terénu pokračuje již tento víkend dalšími 2 závody

V sobotu 12. 6. pořádá LK Jasan Aš tradiční závod na ašské sjezdovce – Ašský bláteník. Kdo jste se ještě nepřihlásil, je nejvyšší čas tak učinit prostřednictvím formuláře, který naleznete včetně propozic na stránce Poháru CKK v MTB. Do závodu je možné se přihlásit i na místě.

V neděli 13. 6. následuje Chodovský bike. Výhradně on-line přihlášky končí v pátek 11. 6. o půlnoci. Propozice a přihlašovací formulář naleznete na stránkách TJ Plamen Chodov, nebo na stránce Poháru CKK v MTB.

A změřit své síly můžete i následující neděli

V neděli 20. 6. pořádá Cykloteam Ostrov další společný pohárový závod, zařazený do Poháru CKK v MTB a Poháru Peruna. Propozice a přihlašovací formulář naleznete na stránkách pořadatele, stránce Poháru CKK v MTB nebo na stránkách Poháru Peruna.

Sdílej tuto stránku:
Nahoru