Přeskočit na obsah

Letní Olympiáda dětí a mládeže – výsledky

Loading

Poslední červnový týden se v Olomouci konala X. letní olympiáda dětí a mládeže na které v celkovém pořadí Karlovarský kraj obsadil předposlední místo aneb nešťastnou třináctku. Cyklisté z našeho kraje se zasloužili celkem o 2 medaile a o 8 bodovaných pozic. V úmorném vedru a skvělé sportovní atmosféře byl každý vítězem, kdo síly poměřil a v Coubertainovském duchu se her zúčastnil, ať už na dráze nebo na cross-country okruhu.

David Peterka zlatá medaile 500m s pevným startem a stříbrná medaile scratch a 7.místo 2km pevný start= Blahopřejeme !
Miroslav Furbach 500m 12/23, 2km s pevným startem 5/22
Barbora Lepíková 500m 10/23, 18/23 2km, 16/26 XC MTB
Kateřina Jungmannová 500m 19/23, 11/23, 22/26 XC MTB
Daniel Janka 500m 21/24, 19/24 2km, 15/27 XC MTB
Jan Zůna 500m 17/24, 20/24 2km, 24/27 XC MTB
Karolína Veselá sedlala dráhový speciál poprvé v životě a v cíli byla šťastná, celá a ještě předjela 3 zkušenější soupeřky na 2 kilometrech. Tak tedy, sláva vítězům, čest poraženým, sportu zdar a za 2 roky v kraji Jihočeském to bude ještě lepší.