Přeskočit na obsah

Březovský bike 2020

Loading

Prodloužený víkend zahájí v sobotu 26. 9. MTB závod Březovský bike 2020, který pořádá CK Team Bike Březová a je započítávaný do pohárů CKK, Peruna a Chebského. Propozice, přihlašovací formulář a seznam přihlášených najdete na obvyklém místě.

Ve sváteční pondělí (28. 9.) čeká všechny silničáře poslední závod silničního CKK poháru, tradiční Časovka na Andělskou Horu. Propozice, přihlašovací formulář a seznam přihlášených naleznete zde.
Po skončení závodu budou v Hospodě Dubina vyhlášeny výsledky časovky a zároveň budou dekorováni celkoví vítězové seriálu GIRO Chodov 2020. Do sekce výsledky byly umístěny průběžné výsledky GIRO před posledním závodem.

Do stránek CKK MTB a silničního poháru byly doplněny výsledky nedávno odjetých závodů.
Na stránky MTB poháru byly vloženy propozice předposledního závodu Chebské sprinty, připravovaného týmem PROFI SPORT Cheb. Tento závod je započítáván do CKK MTB poháru pouze pro děti a mládež (9 až 18 let). Pro mladší a starší závodníky je připraven vložený – veřejný závod. Odkaz na přihlašovací formulář bude umístěn po jeho zveřejnění.
Průběžné výsledky pohárů najdete zde.
Propozice posledního MTB pohárového závodu Tři Kříže, který je součástí přesunutého seriálu “Jarní” nyní již Podzimní Bahno, budou zveřejněny po jejich potvrzení. Závod Tři Kříže by měl být úvodním závodem seriálu, který pořadatel A.M. bike plánuje na termíny 24. 10. (Tři Kříže), 31. 10. (Letní kino) a 7. 11. (MTB časovka Čankovská).

Sdílej tuto stránku:
Nahoru